Atletika Čelákovice

K založení oddílu pro nejmenší děti v roce 2010 nás přivedly naše ratolesti. Pracujeme zejména na všestranném rozvoji, protože atletika je sportem pro všechny a v začátcích nenutí ke specializaci. Běh, skok, hod, to jsou pohybové aktivity, které jsou základem nejen pro jednotlivé disciplíny v atletice, ale i v jiných sportech. Stačí vám tričko, tepláky a sportovní obuv – to každé dítě už má. Není finančně náročná. Vychází z přirozených pohybů. Každý si najde své. Komu nejdou běhy můžou mu jít hody nebo skoky. Přes zimu trénujeme v Sokolovně a v létě venku na stadionu nebo v přírodě.

Miroslav Šup (trenér 3. třídy, rozhodčí 3. třídy)

kvalifikace – trenér atletických přípravek – trenér žactva – trenér III. třídy – kurz Život je pohyb (Petr Růžička) – kurz na FTVS Rozvoj rychlosti v kondiční přípravě (PhDr. Radim Jebavý)

sporty, kterými jsem prošel – Atletika, Korfbal, Basketbal, Volejbal, Florbal, In-line hokej, Cyklistika (MTB i silnice), Lyžování (sjezdové i běžecké), Jóga, Tai-chi...

praxe – od roku 2010 trénuji atletiku

další vzdělání – v letech 2013-2017 absolvovaná Univerzita Nové doby (Institut integrálních studií zaměřený na tělesné zdraví, emocionální vyrovnanost, prohloubení myšlení který v roce 1997 založil a dodnes vede Milan Calábek.)David Dvořák (trenér AP, TŽ, rozhodčí 3. třídy)

Sport mě baví ve všech podobách hrál jsem fotbal, hokej, ale nejraději mám sjezdové lyžování. Martina, Alžběta, Zuzana to je moje rodina. Historie a veteráni to jsou moje záliby i práce.

Miroslav Pařízek (trenér 3. třídy)

Atletika, kolo, beach - moje sporty. Eva, Tomáš, Lukáš - moje rodina. Rodina, sport - můj život

Velké sportovce dělá velké srdce a jen Ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu, se stávaji legendami.

Lenka Šupová (trenérka 3. třídy, rozhodčí 3. třídy)

Sport patří k mému životu. V mládí jsem hrála volejbal, stolní tenis, basketbal... Manžel mě přivedl k cyklistice, v dnešní době spolu rádi vyrážíme na vyjížďky. Máme rádi aktivní dovolené. V zimě lyže a běžky, lezení na stěně. V létě volejbal, kolo, turistika, chodím se ráda proběhnout po lese nebo projet na bruslích.

Veronika Kratochvílová (trenérka AP)

Práce s malými dětmi mě baví, věnuji se jí už mnoho let.

Jana Flekačová (trenérka AP)

Mojí velkou zálibou v mládí byl basketbal, který jsem hrála závodně jedenáct let.

Miluju hory, hlavně ty zimní a na lyžích, které jsou mojí velkou vášní. Ráda si jdu zaplavat, to mě vždy nakopne.

Radim Vysloužil (trenér AP, rozhodčí 3. třídy)

Sport je pro mě dokonalý relax a práce s dětmi velká zábava. Kombinace: zn. ideál :-)

Mám rád hory a to jak v zimě na lyžích, tak v létě výšlapy. Jinak jízda na kole, plavání, kruhové tréninky, začátečník na in-line bruslích a poslední dobou mě nadchlo běhání.

A to vše s mojí rodinou – Péťa, Evička a Barča.

Pavel Jandura (učitelství tělocviku, trenér AP)

Sportuju ze setrvačnosti, mám kupu dětí.

Natálie Kailerová (trenér AP, rozhodčí 3. třídy)

Studuju, sportuju, žiju, miluju to.