Atletika Čelákovice

K založení oddílu pro nejmenší děti v roce 2010 nás přivedly naše ratolesti. Pracujeme zejména na všestranném rozvoji, protože atletika je sportem pro všechny a v začátcích nenutí ke specializaci. Běh, skok, hod, to jsou pohybové aktivity, které jsou základem nejen pro jednotlivé disciplíny v atletice, ale i v jiných sportech. Stačí vám tričko, tepláky a sportovní obuv – to každé dítě už má. Není finančně náročná. Vychází z přirozených pohybů. Každý si najde své. Komu nejdou běhy můžou mu jít hody nebo skoky. Přes zimu trénujeme v Sokolovně a v létě venku na stadionu nebo v přírodě.

Miroslav Šup (trenér 3. třídy)

V práci o mně říkají, že jsem všesportovec. V praxi to znamená, že žádný sport mi není cizí. Začínal jsem v deseti letech s atletikou, které jsem se intenzivně věnoval na republikové úrovni dalších osm let, dala mi výborný základ pro další sporty. Pak jsem přešel na kolektivní hry. Jako první korfbal, pak volejbal, vše soutěžně. Díky skvělé partě z atletiky se scházíme dále v tělocvičně a hrajeme basketbal, florbal. Někdy kolem 23 let sem propadl další velké vášni, a to cyklistice, nejvíce horskému kolu. To mě drží doteď.

David Dvořák (trenér AP, TŽ)

Sport mě baví ve všech podobách hrál jsem fotbal, hokej, ale nejraději mám sjezdové lyžování. Martina, Alžběta, Zuzana to je moje rodina. Historie a veteráni to jsou moje záliby i práce.

Miroslav Pařízek (trenér 3. třídy)

Atletika, kolo, beach - moje sporty. Eva, Tomáš, Lukáš - moje rodina. Rodina, sport - můj život

Velké sportovce dělá velké srdce a jen Ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu, se stávaji legendami.

Lenka Šupová (trenérka 3. třídy)

Sport patří k mému životu. V mládí jsem hrála volejbal, stolní tenis, basketbal... Manžel mě přivedl k cyklistice, v dnešní době spolu rádi vyrážíme na vyjížďky. Máme rádi aktivní dovolené. V zimě lyže a běžky, lezení na stěně. V létě volejbal, kolo, turistika, chodím se ráda proběhnout po lese nebo projet na bruslích.

Veronika Kratochvílová (trenérka AP)

Práce s malými dětmi mě baví, věnuji se jí už mnoho let.

Jana Flekačová (trenérka AP)

Mojí velkou zálibou v mládí byl basketbal, který jsem hrála závodně jedenáct let.

Miluju hory, hlavně ty zimní a na lyžích, které jsou mojí velkou vášní. Ráda si jdu zaplavat, to mě vždy nakopne.

Radim Vysloužil (trenér AP)

Sport je pro mě dokonalý relax a práce s dětmi velká zábava. Kombinace: zn. ideál :-)

Mám rád hory a to jak v zimě na lyžích, tak v létě výšlapy. Jinak jízda na kole, plavání, kruhové tréninky, začátečník na in-line bruslích a poslední dobou mě nadchlo běhání.

A to vše s mojí rodinou – Péťa, Evička a Barča.

Pavel Jandura (učitelství tělocviku, trenér AP)

Sportuju ze setrvačnosti, mám kupu dětí.

Natálie Kailerová (asistentka trenérů)

Studuju, sportuju, žiju, miluju to.