6. NOČNÍ ORIENTAČNÍ BĚH MĚSTEM ČELÁKOVICE 2022

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ NALEZNETE ZDE . TĚŠÍME NA VÁS NA STARTU 

Tým trenérů Atletika Čelákovice z.s.

Po dvou letech “on-line závodů” jsme si pro vás připravili opět společný 6. ročník Nočního orientačního běhu městem Čelákovice. Podtitul akce “Znáš dobře své město i v noci?” Přijďte na tuto sportovně společenskou akci a vychutnejte si předvánoční atmosféru vyzdobeného večerního města a dostaňte se do míst, kde jste třeba ještě nikdy nebyli. 


Akce je určena jak pro členy atletického oddílu, kteří dostávají výhodu dřívějšího přihlášení, tak i pro veřejnost. Proto neotálejte s přihlášením. Běží dvojice dítě + osoba, která přebírá za dítě odpovědnost.


KDY: pátek 9. 12. od 16:30, předpokládaný konec 20:00 (podle účastníků)

        16:30 - 16:45 prezentace přihlášených, 17:00 start první dvojice

KDE: start a cíl bude v Relax beach, Na Nábřeží 1676

STARTOVNÉ ZA DVOJICI: 200,- Kč (placeno v hotovosti při prezentaci)

CO S SEBOU? světlo, čelovku (nejlépe bílé barvy), tužku, propisovačku, funkční a nabitý mobil, vhodné oblečení na běh a teplé po běhu!!!.


Na akci je nutná registrace, abychom mohli lépe zorganizovat celý běh a připravit správné množství občerstvení :-). 


A na co se můžete těšit? 

Bude se běhat městem a zaznamenávat kontrolní body (jako například “jaký rok je napsán na kapličce, jaké jméno je na zvonku v ulici … apod.). Délka orientačního běhu bude okolo 10 km (záleží ale na vás, kolik kontrolních stanovišt oběhnete nebo obejdete).


Každý účastník dostane občerstvení (něco na zub a teplý nápoj jak pro malé tak velké účastníky :-). Další občerstvení bude možné zakoupit přímo v baru. 


Účastníci berou na vědomí, že celý závod se koná za plného provozu a závodu se účastní na vlastní odpovědnost.