NOČNÍ ORIENTAČNÍ BĚHPÁTEK 14. 12. 2018

VÝSLEDKY

2. ROČNÍK NOČNÍHO ORIENTAČNÍHO BĚHU MĚSTEM ČELÁKOVICE

Noční orientační běh městem Čelákovice, v pořadí druhý, se setkal s velkým zájmem rodičů i dětí. Celkem 75 velkých i malých běžců 🏃‍♂️ 🏃‍♀️  se s čelovkami, v intervalu půl druhé minuty, rozběhlo do nočního vánočně vyzdobeného a rozzářeného města ❄️. Naplánovaná trasa, dlouhá cca 10 km, vedla po známých i méně známých koutech Čelákovic, kde na každém ze 14 bodů byl na účastníky připraven zajímavý úkol. Spočítání všech světel na lávce přes Labe, u hasičské zbrojnice opsat SPZ všech aut s nápisem Hasiči, počet těžce identifikovatelných sobů v čelákovickém Las Vegas 😃 nebo úkol u nádherně rozsvícené Volmanovy vily. 

Neopakovatelná atmosféra, při které si každý našel své tempo, ať už “na pohodičku“ nebo s cílem dostat se na bednu. Celou trasu, včetně všech úkolů, nejlíp zvládli Šimon a Petr Luhanovi, kteří ji zvládli za 56 minut a stali se tak vítězi 🥇 tohoto běhu. Na druhém místě 🥈 doběhla Tereza a Pavel Vojtíkovi a bronzová příčka 🥉 patří dvojici Klárka a Pepa Kobkovi . 

Všem děkujeme a těšíme se na příští ročník.

2. ročník Nočního orientačního běhu městem Čelákovice 2018

2. ročník Nočního orientačního běhu městem Čelákovice. “Znáš dobře své město i v noci?” Sportovně společenská předvánoční akce pouze pro členy atletického oddílu. Běží dvojice dítě + osoba, která přebírá za dítě odpovědnost.


KDY: pátek 14. 12. od 16:30, předpokládaný konec 20:00 (podle účastníků)

KDE: start a cíl bude v Relax beach, Na Nábřeží 1676

STARTOVNÉ: 100 Kč

CO S SEBOU? světlo, čelovku (nejlépe bílé barvy), tužku, propisovačku, vhodné oblečení na běh a teplé po běhu!


Na akci je nutná registrace, abychom mohli lépe zorganizovat celý běh a připravit správné množství občerstvení. :-). 

REGISTRACE NA BĚH UKONČENA

V případě velkého počtu budeme muset omezit počet startujících, aby jsme akci zvládli dokončit do nočních hodin, proto neváhejte s přihlášením.

A na co se můžete těšit? 

Bude se běhat městem a zaznamenávat kontrolní body (jako například “jaký rok je napsán na kapličce, jaké jméno je na zvonku v ulici … apod.). Délka orientačního běhu bude okolo 10 km (záleží ale na vás, kolik kontrolních stanovišt oběhnete nebo obejdete).


Každý účastník dostane malé občerstvení (něco na zub a teplý nápoj jak pro malé tak velké účastníky :-). Další občerstvení bude možné zakoupit přímo v baru.